Klick Race Tetra

Przystawka elektryczna do wózków manualnych - Tetraplegia

Wśród wielu różnych urządzeń tego typu na rynku, urządzenia KLAXON® KLICK mają tę zaletę, że są małe, lekkie, kompaktowe, odpowiednie do podróży i codziennego użytku bez potrzeby pomocy osób towarzyszących dzięki innowacyjnemu interfejsowi Linking Klaxon® (opatentowany na całym świecie). System Linking Klaxon® pozwala  podłączyć dowolny napęd z oferty KLAXON®  w kilka sekund. Uniwersalna belka łączeniowa dostosowuje się do wszystkich typów wózków inwalidzkich, w tym również składanych. Doświadcz nowego poziomu swobody bez uszczerbku dla zwrotności i wygody swojego wózka.

Austriacka firma KLAXON® jest producentem europejskim wysokiej klasy przystawek. Co ją wyróżnia? Że produkuje je w Europie a nie w Chinach. Na rynki wymagające jak Europa, Obie Ameryki, i Australia. Wszystko zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi i zgodnie z normami.

Klick Race Tetra

Kompaktowy i wyposażony w specjalną kierownicę „Push & Pull”. która umożliwia korzystanie z przystawki napędowej przez osoby z tertraplegią. Rewelacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala samodzielnie bez pomocy osób towarzyszących poruszać się w terenie górzystym przez osoby z porażeniami czterokończynowymi. Wśród dostępnych na rynku produktów konkurencyjnych tylko KLAXON daje taką możliwość. Ten model pozwala na pokonywanie 50 km dystansu.  Potężny motor o mocy 1000 W poprowadzi Cię do nowych przygód!

Materiał

Aluminium

Motor

48V x 1000W bezszczotkowy

Koło

14” gładki bieżnik opony

Wyświetlacz

Multifunkcyjny LCD, 5 prędkości, marszowy tempomat

Bateria

Litowa 48V x 11 Ah (waga 3.0 kg)

Kierownica

Aluminium, regulowana wysokość,głębokość i kąt, Comfort Drive System (przyspieszanie i hamowania aktywowane przez odepchnięcie i przyciągnięcie kierownicy)

Hamulce

Podwójny system hamowania 160 mm

Rozmiar

Szer. 50 cm x Wys. 95 cm x Gł. 40 cm

Interfejs

Klick Linking System Klaxon® (patent światowy)

Waga

12 kg (bez baterii)

Zasięg

~ 50 km (prędkość 1, po płaskiej nawierzchni)

Zawiera akcesoria

Comfort Drive System, Bateria 11 Ah z ładowarką, bieg wsteczny, wyświetlacz LCD , dzwonek, składana podpórka, błotnik

“Tempomat marszu” - Ustawienie prędkości

Idealna na relaksujące spacery funkcja „tempomat marszu” sprawi, że Klick utrzyma stałą prędkość 4,5 km / h bez konieczności używania manetki jazdy.

 

Linking System Klaxon® - podłączanie do wózka jeszcze nigdy nie było tak proste >>  
Informacja o firmie KLAXON® >>  
Prezentacja przystawek >>  
Prezentacja przystawek 2 >>  
*Opcje oraz charakterystyki mogą się różnić w zależności od kraju. Zastrzeżenie zmian technicznych.
Klick Race Tetra


Vermeiren©2018 Vermeiren group
RPR Antwerpen 0427 753 964

Polityka prywatności