VECTOR 02

Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowo - stabilizacyjna.

Vector O2 składa się z 8 komór, każda spełniająca własną funkcję. Dzięki unikalnej konstrukcji oraz układowi poszczególnych komór poduszka uzyskała anatomiczny kształt , który zapewnia wysoki poziom stabilizacji i wsparcia optymalnej pozycji siedzenia.Poszczególne komory można modyfikować i w ten sposób również przy zachowaniu wysokiego poziomu stabilizacji korygować postawę w zależności od występującej deformacji tułowia.

Unikalna budowa tej poduszki zapewnia również bardzo wysoki poziom redystrybucji ciśnienia i minimalizowania sił ścinających co czyni z niej również  idealną poduszkę przeciwodleżynową skierowaną do osób z bardzo dużym ryzykiem powstawania odleżyn.

Otwarta struktura poduszki wektor O2 zapewnia 100% oddychalność i wentylację. Korzystanie z oddychającej poduszki poprawia kontrolę temperatury i wilgotności, zwiększa wygodę i zmniejsza działanie tarcia na deformowanie tkanki, co również skutecznie wpływa na zmniejszenie ryzyka powstania odleżyn.

Z higienicznego punktu widzenia, bardzo ważnym jest , że poduszkę można wyprać. Zwłaszcza w przypadkach gdzie występuje nie trzymanie moczu. Poduszka  VECTOR O2 pozwala umieścić ja w pralce w całości. Komórki  SmartCells™ , które wypełniają poduszkę nie muszą być usuwane przed praniem. Dlatego poduszka jest idealna do stosowania w domach pomocy społecznej, oraz dla  każdego, kto wymaga maksymalnej czystości poduszki. Poduszka VECTOR O2 jest pierwszą poduszką , którą można prać w całości w pralkach bez używania specjalnych worków do prania.

Zapoznaj się bliżej z fenomenalną technologią VICAIR ® >>

*Opcje oraz charakterystyki mogą się różnić w zależności od kraju. Zastrzeżenie zmian technicznych.
VICAIR VECTOR O2


Vermeiren©2018 Vermeiren group
RPR Antwerpen 0427 753 964

Polityka prywatności