TARTA ®

Orteza tułowia

TARTA ® to elastyczny system , który zadba o twój kręgosłup.

Szukaliśmy nowych idei, poczucia wolności. Znaleźliśmy ortezę tułowia Tarta® . Ergonomiczna, stworzona na bazie doświadczenia profesjonalistów od utrzymywania prawidłowej postawy ciała z naciskiem na wygląd i nowoczesne materiały. Każdego dnia odkrywamy nieograniczone możliwości tego systemu.  Tarta® wychodzi na przeciw oczekiwaniom, od estetycznego wyglądu, możliwości  adaptacyjnych do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych ale również jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich ludzi spędzających dłuższy czas w pozycji siedzącej. Każdy może korzystać z tego innowacyjnego rozwiązania. Teraz czas na ciebie.

Kąt nachylenia każdego kręgu można regulować w zakresie 10°, co pozwala np. na dopasowanie całego szkieletu ortezy do różnych stopni skoliozy. Kąt nachylenia poszczególnych żeber również można ustawiać. Żebra są wykonane z aluminium i można je naginać z milimetrową dokładnością tak aby idealnie pasowały do użytkownika.

Tak jak dobre ubrania szyje się na wymiar tak ortezę TARTA ® oprócz tego , że można modelować kształt i dopasowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika można wybrać pomiędzy czterema podstawowymi rozmiarami S, M, L, XL. Dodatkowo można wybrać pomiędzy wersją STANDARD ze średnio obejmującymi tułów żebrami ( taka wersja oferuje użytkownikowi komfortowe i stabilne podparcie) a wersją CONTOUR, kształt której został zainspirowany specjalistycznymi fotelami wykorzystywanymi w super sportowych samochodach. takie fotele gwarantują maksymalną stabilizację boczną i podparcie tułowia dzięki różnym długościom i zgięciom poszczególnych żeber. Z TART-ą znajdziesz najwłaściwsze dla siebie rozwiązanie.

Odwiedź stronę producenta  >> TARTA ®

*Opcje oraz charakterystyki mogą się różnić w zależności od kraju. Zastrzeżenie zmian technicznych.
TARTA


Vermeiren©2018 Vermeiren group
RPR Antwerpen 0427 753 964

Polityka prywatności